Toptan İç Giyim

Toptan İç Giyim BDL

Toptan alım yaptığınızda kampanyalardan faydalanmak ve çok daha ucuza maliyetle ürün elde etmek ister misiniz? Kim istemez ki dediğinizi duyar gibiyim. O halde artık harika bir alternatifiniz var. BDL İç Giyim firmasından bahsediyorum. İstoç Toptancılar Çarşısı`nda (İstoç)   Mahmutbey Mahallesi. İstoç 28.Ada 2449. Sk. No:31 Bağcılar-İSTANBUL adresinde mağazası bulunan firmayı ziyaret etmek için geç bile kaldınız. Öyle bir iç çamaşır satışı yapan mağazadan bahsediyorum ki; sadece Türkiye`de değil, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu`nun birçok ülkesine ihracat yapacak kadar büyüyen, hedef kitlesini 5 yıl gibi kısa bir sürede kıtaları aşacak şekilde büyüten ve müşterilerini toptan iç giyim satışlarında inanılmaz indirim fırsatları sağlayan BDL İç Giyim firması ile hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederim.
BDL İç Çamaşırı - BDL İç Giyim - İstoç
BDL İç Çamaşırı - BDL İç Giyim - İstoç
2018 yılında İstoç`ta toptan iç giyim satışlarını yapmak üzere faaliyete başlayan Badılı Tekstil, birçok ülkeye ihracat yapacak büyüklüğe ulaşmış durumdadır. BDL İç Giyim markası ile İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) pazarına giriş yapan firma, kısa sürede tasarladığı farklı modellerle müşterilerin dikkatini çekmiştir. Hizmet alanını tamamen içi çamaşır tasarımları üzerine yoğunlaştıran firma, moda sektörüne yönelik geliştirdiği yeni tasarımlarla da fark yaratmaya devam ediyor. Hizmet alanları aşağıdaki gibidir:
Kadın İç Giyim

Erkek İç Giyim


Çocuk İç Giyim

Hamile İç Giyim
Ana kategorilerini yazdığımız BDL İÇ Giyim firması, sürekli olarak güncellenen ve günün ihtiyaçlarına uygun modeller üretmeye devam etmektedir.
BDL Toptan İç Giyim - İstanbul
BDL Toptan İç Giyim - İstanbul
Siz de toptan iç giyim alımı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Toptan İç Giyim Satışları

Toptan iç giyim satışları denince Türkiye`de ve İstoç`ta akla gelen ilk iç çamaşır mağazası BDL İç Giyim firmasıdır. Hem satışlardan indirim kazanın hem de bedava kargodan yararlanın. BDL İç giyim firması neden ağırlıklı olarak toptan içi giyim satışları yapmaktadır? Bildiğiniz üzere İstoç büyük markaların yer aldığı ve genellikle toptan satışların yapıldığı bir ticaret merkezidir.
Toptan İç Giyim Satışları - BDL Toptan İç Giyim - İstoç
Toptan İç Giyim Satışları - BDL Toptan İç Giyim - İstoç
Perakende satışların neredeyse olmadığı ticaret merkezinde, sadece iç piyasada değil yurt dışına ürün satışı yapan büyük markalar, toptan satışlarla pazar paylarını büyütmenin daha doğru olduğunun farkındalar. Birçok Avrupa ülkesi, Ortadoğu ve Afrika üleşine satış yapan BDL İç Giyim de toptan iç giyim satışlarıyla müşteri kitlesini farklı kıtalara kadar genişletmeyi başarmıştır. Hem toplu sürümden kar hacmini arttırmış, hem de cirosunu büyüterek dünyada faaliyet gösteren bir marka olmuştur.
Toptan iç giyim fiyatları da böylece daha uygun olmaktadır. Müşterilerine farklı fiyat tarifeleri ve kampanyalarıyla kolaylıklar sağlayan firma, ödeme konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır.

Kadın İç Giyim: Sütyen, Sütyen Takım, Atlet, Atlet Takım, Gecelik, Külot, Korse, Tayt, Body

Erkek İç Giyim: Atlet, Külot, Pijama Takımı, Termal, Boxer, Body

Fantezi İç Giyim: Gecelik, Jartiyer, Fantezi Kostüm, Fantezi Babydoll

Çocuk İç Giyim: Erkek Çocuk, Kız Çocuk, Pijama Takımı

Yukarıda saydığımız ana kategori ürünlerinin ve varyasyonlarının fiyatlarıyla ilgili detayları almak istiyorsanız web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Fantezi İç Çamaşırları

Gecelerinize renk katacak, keyfinizin doruklarına ulaşacak ve eşlerinizle enfes vakit geçirecek çiftlere sesleniyoruz: Hayal ettiğiniz fantezi dünyasına hoş geldiniz. erkekleri delirtecek iç giyim çamaşırlarımızla, kadınları mest eden erkek külotlarıyla ve fantezi gecelerinde zamanın durduğu keyifli iç giyimlerle karşınızdayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle hemen iletişime geçmektir.
Fantezi iç çamaşırlarımızı görmek ve farklı modellerle ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız sizi İstoç mağazamıza davet etmek istiyoruz.
Fantezi İç Çamaşırları - BDL İç Giyim
Fantezi İç Çamaşırları - BDL İç Giyim
Ürünlerimizin farklı renklerini bir arada görecek, toptan iç giyim satış fiyatlarımızla ilgili bilgi alacak ve satış uzmanlarımızdan ürün bilgilerini alabilirsiniz. Fikir edinmek, yerinde ürünlerimizi incelemek isterseniz 7/24 hizmet veren bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Gecenize renk katacak, uykunuzun verimini artıracak ve vücudunuza ferahlık verecek fantezi iç giyim modellerimizi denemek için daha fazla geç kalmayınız.

En İyi Erkek İç Çamaşırı

Her erkek fit bir vücutla eşinin dikkatini çekmek ister. Kadınlar biraz da şekilci varlıklardır. Ünlülere karşı bitmeyen hayranlıklarını altında yatan gerçek budur. Ama her birimiz de manken değiliz. O zaman bunu neyle kapatacağız! Tabi ki BDL İç Giyim mağazasına uğrayarak vücudumuzu fit gösteren iç çamaşırları giyerek.
BDL İç Giyim firması, üretimini yaptığı ürünlerini kuruluş amacına uygun olarak kalite standartlarına uygun olarak üretmektedir. Erkeklere yönelik iç çamaşırı tasarımlarında en iyi modelleri sunmanın heyecanıyla çalışmalarını devam ettiren ve sürekli olarak yeni tasarımlar üreten firma, fit vücut seven, üst kıyafetlerine önem veren müşterilerini şaşırtmaya devam ediyor. Günümüzde her detayın düşünüldüğü bir sektörde çalışıyorsanız giyiminiz çok önem arz eder.
En İyi Erkek İç Çamaşırı - BDL İç Giyim - Mahmutbey
En İyi Erkek İç Çamaşırı - BDL İç Giyim - Mahmutbey
Dolayısıyla giyim uzmanlarının tavsiyeleri doğrultusunda iç çamaşırlardan başlayarak giyinmenin daha doğru olacağı, üst kıyafetlerin kompozisyonunun bozulmaması için iç çamaşırların da aynı şekilde doğru seçilmesi gerekmektedir. İşte BDL İç Giyim firmasının farkı tam olarak buradan gelmektedir. 
Farklı renkler, farklı bedenler tasarlayarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda nokta atışı üretim yapan firma, dünya genelinde hacmine ulaşarak doğru çalışmalarının neticesini kısa sürede almıştır.

Dantelli İç Çamaşırı

Hanımlar! Dantelli giyinerek eşlerinizin dikkatini çekmeye ne dersiniz? Eve yorgun gelen kocalarınızın dikkatinin üzerinizde olmasını istiyorsanız BDL İç Giyim firmasından dantelli iç çamaşırlarınızın siparişlerini verin ve daha fazla ilgisiz kalmayın. Jartiyer, body gibi ürünlerimizin farklı çeşitleri mevcuttur. 
Toptan İç Giyim Satışları - BDL İç Çamaşırı - İstoç
Toptan İç Giyim Satışları - BDL İç Çamaşırı - İstoç
Web sitemizin ilgili sayfasını ziyaret ederek fantezi iç giyim modellerimizi inceleyebilirsiniz. Dantelli iç çamaşırlarımızı tercih ederek güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Toptan İç Giyim İletişim

Yukarıda aktardığımız ürün modellerimizle ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız mağazamızı ziyaret edebilir, satış uzmanlarımızla yüz yüze görüşebilir veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Adres:    Mahmutbey Mahallesi. İstoç 28.Ada 2449. Sk. No:31 Bağcılar-İSTANBUL


Mail:     destek@bdlicgiyim.com

Magazin Analiz İç Giyim

4 Yorumlar

  1. Gerçekten de makalede geçtiği gibi hem ücretsiz kargodan yararlandım hem de çok ucuza aldım. Çevremdekilere de tavsiye ettim BDL İç Giyim firmasını.

    YanıtlaSil
  2. Gayet rahat ürünler 🙏

    YanıtlaSil
  3. 2018 yılında İstoç`ta toptan iç giyim satışlarını yapmak üzere faaliyete başlayan Badılı Tekstil, birçok ülkeye ihracat yapacak büyüklüğe ulaşmış durumdadır.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski