İstoç İç Giyim Mağazaları

İstoç İç Giyim Mağazaları

İç giyim mağazası denince akla ilk gelen firmalardan biridir BDL İç Giyim. Çünkü İstanbul İstoç`ta kurulduğu tarihten bu yana dünyanın birçok ülkesine ihracat yapacak devasa büyüklüğe ulaşan bir marka oldu. Müşterilerine profesyonel bir hizmet sunan, kaliteden ödün vermeyen ve fantezi iç giyim satışlarını yapan BDL İç Giyim firmasıyla hemen iletişime geçebilirsiniz.
İstoç iç giyim mağazaları İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) muhitinde bulunan bölgede kurulmuştur. BDL İç Giyim de bu mağazaların en çok bilinenlerinden bir tanesidir. 2018 yılında kurulan iç giyim mağazası, kısa sürede birçok ülkeye iç çamaşır ihracatını yapacak büyüklüğe ulaşmıştır.
İstoç İç Giyim Mağazaları - BDL İç Giyim
İstoç İç Giyim Mağazaları - Bdl İç Giyim

BDL İç Giyim İstoç Adres

Türkiye başta olmak üzere Ortadoğu, Afrika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapan BDL iç giyim firmasından toptan iç giyim siparişinizi vermek için iletişime geçebilirsiniz. Ticaret yapmanın püf noktasıdır aslında sürüden kazanmak. Dolayısıyla toptan iç çamaşırı siparişi verdiğinizde BDL iç giyim firmasının uyguladığı indirimlerden elbette yararlanma hakkı elde edersiniz.
BDL İç Giyim İstoç Adres - BDL İç Giyim
BDL İç Giyim İstoç Adres - BDL İç Giyim

Toptan İç Çamaşırı Satışları

İstoç toptancılar çarşısında perakende satışları yapan mağaza bulmak pek mümkün değildir. Uluslararası ticaretin merkezi haline gelen İstoç, yurt dışına ihracat yapan iç giyim mağazalarının burada yatırım yapmaları yönünde zorunlu kıldı. BDL iç giyim firması da 2018 yılında mağazasını açarak sektördeki yerini aldı.
Toptan İç Çamaşırı Satışları - BDL İç Giyim
Toptan İç Çamaşırı Satışları - BDL İç Giyim
Doğru yatırım yapmanın sonuçlarını kısa sürede alan firma, sadece iç piyasaya değil yurt dışındaki piyasalara da ürün tedariki yapmaktadır. Genellikle toptan iç çamaşırı satışlarını yapan firmanın ödeme yöntemleri de oldukça kolaydır. Müşterileri için birçok alternatif ödeme yöntemini belirleyen BDL iç giyim, web sitesi üzerinden de satışlarına devam etmektedir. 

Kilo ile İç Çamaşır Fiyatları

Toptan satışların yapıldığı mağazalarda ürün adetlerini saymak yerine kilo ile satış uygulaması daha da yaygındır. Aslında sektör temsilcileri arasında bu şekilde isimlendirilse de bunu ismi toptan satış demektir. Her sektörde olduğu gibi istoç içi giyim mağazaları da toptan içi çamaşır satışlarında fiyat indirime gitmektedir.
Kilo ile İç Çamaşır Fiyatları - BDL İç Gİyim
Kilo ile İç Çamaşır Fiyatları - BDL İç Gİyim

Toptan İç Giyim İhracatı

İstoç uluslararası ticaretin merkezine dönüşmüş durumdadır. Sadece iç giyim mağazaları değil diğer sektörlerde faaliyet gösteren firmalar da mağaza açmak için yer arıyorlar ama bulamıyorlar. Dünyanın her ülkesinden müşterilerin ziyaret ettiği, dış ticaret hacmine çok büyük katkı sağlayan ve giderek de büyüyen bir sektör haline gelen İstoç, toptan içi giyim ihracatına en büyük katkıyı sağlamaya devam etmektedir.
Toptan İç Giyim İhracatı - BDL İç Giyim
Toptan İç Giyim İhracatı - BDL İç Giyim

İstoç İç Giyim Mağazaları İletişim

BDL iç giyim firmasından toptan iç çamaşır siparişi vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0555 059 07 70

Magazin Analiz İç Giyim
Estetik Uzmanı 

1 Yorumlar

  1. Tam da hayalimdeki mağaza. İstediğim her türlü iç çamaşırı buldum. Fiyatları da uygun. Toptan alınca daha da ucuza gelsdi.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski